Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że dwie siatkarki Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Kluczewsku otrzymały powołanie na konsultacje Kadry Województwa Świętokrzyskiego w Siatkówce – Rocznik 2005! Zaszczytu powołania dostąpiły: Wiktoria Łęcka (rok. ur. 2006) oraz Amelia Mazur (rok ur. 2006). Wiktoria i Amelia na co dzień trenują w szkolnej drużynie  i są pierwszymi dziewczynami w historii Kluczewska, które powołanie otrzymują jako zawodniczki trenujące tylko i wyłącznie w Kluczewsku.

W poprzednich latach w konsultacjach kadry młodziczek uczestniczyły inne zawodniczki wywodzące się z naszej szkoły. Były to: Martyna Dudek, Oliwia Kubis i Karolina Jambor. Powołanie otrzymały jednak jako zawodniczki klubu UKS Victoria Włoszczowa do którego odeszły po zdobyciu w 2016 roku Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Minisiatkówce. Mistrzostwo zdobywały oczywiście reprezentując Szkołę Podstawową w Kluczewsku.

Wszystkie Reprezentantki są wspaniałą promocją Naszej Gminy. Trzymamy za nie mocno kciuki, życząc oczywiście powodzenia. Wierzymy, że zdobywane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości i jeszcze o nich i o innych siatkarkach z naszego terenu nie jeden raz usłyszymy.