Przyszła do nas Pani Wiosna [19 marzec 2021]

Piosenkami, wierszykami, kolorowymi strojami i pięknymi dekoracjami przywitały przedszkolaki wiosnę. Na przyjście tej pięknej pory roku wszystkie grupy przedszkolne przygotowywały się już od kilku dni. Podczas spacerów obserwowaliśmy zmiany  zachodzące w przyrodzie i szukaliśmy pierwszych oznak wiosny. Widzieliśmy pojawiające się pąki na drzewach, pierwsze wiosenne kwiaty, jak również słyszeliśmy radosne śpiewy ptaków.

PRZYSZŁA DO NAS PANI WIOSNA

CAŁA W SUKNI Z KWIATÓW.

UŚMIECHNIĘTA I RADOSNA

WŚRÓD LECĄCYCH PTAKÓW

 

Wychowawcy przedszkola: Alina Czarny- Marszałek, Agnieszka Piskorek, Jolanta Noga, Barbara Hyska

Zdjęcia TUTAJ:

Film (5-latki) - TUTAJ:

Film (3-4 latki) - TUTAJ:

Film (Odział "0") - TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Ogromny sukces Siatkarek z Kluczewska! Wiktoria Łęcka Najlepszą Zawodniczką Sezonu! [15 marzec 2021]

Siatkarki Szkoły Podstawowej Arki Kluczewsko zostały Wicemistrzyniami Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Siatkowej w kategorii „Młodziczka”.

W rozgrywanym 14 marca w Kluczewsku Turnieju Finałowym zwyciężyła drużyna FUN Sport Kielce przed SP Arką Kluczewsko i Galą Skarżysko Kamienna. Wyniki turnieju finałowego przedstawiają się następująco: SP Arka Kluczewsko – Gala Skarżysko Kam. 2:1, FUN Sport Kielce – Gala Skarżysko Kam. 2:0, SP Arka Kluczewsko – FUN Sport Kielce 1:2.

Najlepszą zawodniczką (MVP) Sezonu 2020/2021 została środkowa SP Arki Kluczewsko – Wiktoria Łęcka.

Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły zostały uhonorowane pamiątkowymi statuetkami i medalami, które wręczyli przedstawiciele Świętokrzyskiego Związku Piłki Siatkowej. Po części oficjalnej zaczęło się wspólne świętowanie zespołów Z Kluczewska i Kielc. Było słodko, było konfetti i była wspaniała atmosfera. Trzeba przyznać, że te dwa zespoły nadają na tych samych falach, wspierają się wzajemnie i to w sporcie jest najpiękniejsze.

W przekroju całego sezonu siatkarki z Kluczewska rozegrały 14 meczów. Ich bilans to 11 zwycięstw i 3 porażki. Zdobywając II miejsce w województwie kluczewianki znalazły się w gronie 48 najlepszych drużyn w Polsce i tym samych zagrają w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski, które zostaną rozegrane w kwietniu. SP Arka Kluczewsko swoje mecze najprawdopodobniej rozgrywać będzie w Wieliczce.

W sezonie 2020/2021 drużynę Szkoły Podstawowej Arki Kluczewsko reprezentowały: Amelia Mazur (kpt.), Nina Parzuchowska, Emila Barczyńska, Wiktoria Łęcka, Anna Grabiec, Klaudia Synowiec, Zuzanna Wyrobek, Kamila Stanisz, Kinga Czaińska, Natalia Mikołajczyk. Trener – Tomasz Dębowski.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek Młodziczek w sezonie 2020/2021: 1. FUN Sport Kielce, 2. SP Arka Kluczewsko, 3. Gala Skarżysko Kamienna, 4. Victoria Włoszczowa, 5. FUN Sport Kielce II, 6. KSZO SMS Ostrowiec Św., 7. MUKS Piątka Sandomierz, 8. OKS Volley Opatów.

Wicemistrzostwo Województwa Świętokrzyskiego jest wspaniałym sukcesem młodych dziewcząt z Kluczewska. W założeniach przedsezonowych celem był awans do strefy medalowej i ten cel udało się zrealizować z nawiązką. Srebro zdobyte przez zespół SP Arki udowadnia, że dzięki determinacji i ciężkiej pracy nawet w tak małych miejscowościach jak Kluczewsko można osiągać sukcesy i rywalizować z doświadczonymi drużynami jak równy z równym. Przypomnijmy, że drużynę SP Arki Kluczewsko można nazwać „nowicjuszem” jeśli chodzi o rozgrywki klubowe. Był to dla nich dopiero drugi sezon grania  w rozgrywkach związkowych i zakończony świetnym wynikiem. W zeszłym roku dziewczęta zajęły VI miejsce.

W przeciągu tych dwóch lat grania w młodziczkach trzy nasze zawodniczki: Amelia Mazur, Wiktoria Łęcka i Nina Parzuchowska powoływane były do Kadry Województwa Świętokrzyskiego i reprezentowały województwo w rozgrywkach ogólnopolskich.

Chcemy, aby siatkówka dziewcząt w Kluczewsku rozwijała się jeszcze bardziej dlatego zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki w wieku 6-13 lat na treningi, które odbywają się w hali sportowej w godzinach popołudniowych. Przypomnijmy, że nasza drużyna w ostatnich kilku latach to regularny uczestnik Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Nasza Szkoła należy do Akademii PGE Skry Bełchatów.

Podsumowując sezon składamy ogromne podziękowania wszystkim Tym, którzy na wspierają i nam kibicują. Dziękujemy Gminie Kluczewsko z panem Wójtem Rafałem Pałką na czele, pani Irenie Orzechowskiej - Dyrektorowi Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Kluczewsku, panu Mariuszowi Ochenduszka – Prezesowi PKS Arka Kluczewsko, Akademii PGE Skry Bełchatów, Państwu Agnieszce i Danielowi Łęckim (FBH Daniel), pani Monice Bakalarz sprawującej opiekę medyczną na wszystkich meczach oraz tym wszystkich, którzy nam mocno dopingują i motywują do pracy. Bez Was by nas nie było. My jesteśmy dla Was. Po raz kolejny potwierdzamy, że z dumą nosimy herb Naszej Gminy na koszulkach reprezentując i promując Kluczewsko na arenach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Trzymajcie za nas kciuki. Pozdrawiamy

Zdjęcia TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Tydzień z liczbą Pi [15 marzec 2021]

14 marca obchodzony jest Światowy Dzień Liczby Pi w związku z tym ogłaszamy Szkolny Tydzień liczby Pi. Wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy chcieliby dołączyć do obchodów tego tygodnia zapraszamy do udziału w loterii. Udział w loterii jest dobrowolny. Warunkiem udziału w naszej Loterii jest udzielenie odpowiedzi na 3 pytania oraz wysłanie swojego zdjęcia z wskazaną cyfrą liczby Pi.

Pytania:

1.W którym roku po raz pierwszy użyto greckiej litery jako symbolu liczby Pi?
2.Jaką inną nazwę nosi liczba Pi?
3.Podaj przynajmniej dwa wzory matematyczne, w których występuje liczba Pi.

Odpowiedzi należy wysłać na e-mail malipniak@gmail.com, w e-malu zwrotnym otrzymacie numer losu oraz cyfrę, z którą należy zrobić sobie zdjęcie. Fotografię odsyłamy na podany wyżej e-mail. Możecie podwoić lub potroić swoje szanse deklarując wykonanie 2 lub 3 zdjęć. Odpowiedzi na pytania i zdjęcia należy odesłać najpóźniej do 18 marca 2021. Wyniki losowania zostaną ogłoszone 22 marca, a nagrodę niespodziankę będzie można odebrać już 23 marca. 
Zapraszamy
Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Konkurs Powiatowy na ,,Najpiękniejszą palmę wielkanocną" [11 marzec 2021]

Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy, ogłasza konkurs powiatowy na ,,Najpiękniejszą palmę wielkanocną”. Celem konkursu jest popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową i Okresem Wielkanocy. Stworzenie okazji do zaprezentowania przez dzieci, młodzież oraz stowarzyszenia i koła gospodyń wiejskich działające na terenie powiatu włoszczowskiego własnych pomysłów i technik wykonania palm wielkanocnych oraz form ich zdobienia. Bukszpan, kwiaty, bibuła, czy wydmuszki – to jedynie nieliczne z elementów, z jakich wykonana może zostać konkursowa palma wielkanocna. Oceniana będzie zarówno pomysłowość i inwencja twórcza wykonawcy, jak i estetyka oraz bogactwo użytych materiałów.

Do udziału w konkursie szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych, członkinie kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń.

Praca konkursowa będzie oceniana w następujących kategoriach:

  • I kategoria: uczniowie szkół podstawowych (kl. 1 - 4)
  • II kategoria: uczniowie szkół podstawowych (kl. 5 - 8)
  • III kategoria: stowarzyszenia, KGW

Prace konkursowe muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej nie przedstawianymi na innych konkursach. Złożenie pracy na konkurs jest jednoznaczne ze złożeniem deklaracji o tych faktach (wypełniona Karta Zgłoszenia) – załącznik do Regulaminu).

Palmę należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10,
29-100 Włoszczowa (Biuro Podawcze) do dnia 29.03.2021 r. (poniedziałek) do godz. 17.30.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 1.04.2021 r.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Dzień Kobiet [04 marzec 2021]

"Świat bez kobiet byłby

jak ogród bez kwiatów."

Wszystkiego najlepszego

z okazji Dnia Kobiet!

 

Życzenia w wykonaniu naszych Przedszkolaków TUTAJ:

Życzenia w wykonaniu Klasy I: TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Dzień Bezpiecznego Internetu w naszym przedszkolu [01 marzec 2021]

W dniu 1.03.2021r. w grupie 4 i 5 – latków przeprowadzone zostały zajęcia w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu. Głównym celem zajęć była edukacja dzieci w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii. Podczas zajęć zwrócono uwagę dzieci na netykietę, czyli zasady dobrego wychowania w wirtualnym świecie oraz jak należy zachować się będąc członkiem internetowej społeczności. Dzieci obejrzały kreskówkę pt. „Tajemniczy przyjaciel”, z której dowiedziały się jakie niebezpieczeństwa mogą im grozić w trakcie korzystania z Internetu oraz z telefonów komórkowych.

Aleksandra Skórnicka, Agnieszka Piskorek, Małgorzata Walasek

Zdjęcia TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

PROJEKT - MY HAIR [01 marzec 2021]

PROJEKT - MY HAIR

Uczniowie klasy IIIB w miesiącu lutym realizowali blok tematyczny z zakresu - mój wygląd, wynikający z podstawy programowej. W trakcie zajęć poznawali nowe słownictwo, opisywali siebie, swoich rodziców, rodzeństwo i członków  rodziny. Jedną z opisywanych cech były włosy, które uczniowie określali jako proste, układające się, kręcone. Omawiali ich kolor i długość.  Oprócz opisu słownego, uczniowie przygotowali pokaz fryzur w różnych kombinacjach. Fryzury należało wykonać w domu i podzielić się efektem swojej pracy. Oczywiście,  warunkiem niezbędnym była konieczność wykazania się znajomością słówek. Łączenie nauki i zabawy to jedna z metod wykorzystywana w klasach I -III, która cieszy się dużym powodzeniem u dzieci. Nadrzędnym celem jest jednak przyswojenie słownictwa. Metoda działa wg zasady: ,,The children think  they are playing , we know they are learning”- „Dzieci myślą ,że się bawią , my wiemy, że się uczą.”  Zdjęcia, będące efektem pracy dzieci przedstawiają fryzury dwóch uczennic: Oliwii Klimczyk, Zuzanny Hyskiej oraz Tymoteusza Kowalczyka. Trzeba przyznać, że inwencja i twórczość  zaskakuje. Oby tak dalej.

                                                         Małgorzata Auguścik- Osicka

Zdjęcia TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Spotkanie z ekspertem od finansów [26 luty 2021]

W dniu 24.02.21r.  w ramach realizacji programu „Złote Szkoły NBP” odbyły się zajęcia on-line za pośrednictwem portalu Teams z uczniami klas siódmych i ósmych. Gościem spotkania był dyrektor Banku Spółdzielczego w Kluczewsku pan Karol Glanda, który odpowiadał uczniom na pytania dotyczące bardzo istotnych i ważnych kwestii finansowych. W czasie zajęć uczniowie dowiedzieli się podstawowych informacji dotyczących zakładania kont, od jakiego wieku mogą posiadać karty płatnicze. Uczniowie pytali o różnice pomiędzy pożyczką a kredytem oraz pomiędzy kartą kredytową a kartą płatniczą. Byli ciekawi gdzie znajdują się największe banki na świecie oraz gdzie powstał pierwszy bank. Dowiedzieli się co to jest zdolność kredytowa oraz jak działa giełda. Wszyscy stwierdzili, że warto oszczędzać aby zrealizować swój wymarzony cel.

            Małgorzata Krzysztoszek, Barbara Herczyńska

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Szkolny konkurs z okazji Światowego Dnia Poezji [23 luty 2021]

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji Samorząd Uczniowski i Biblioteka Szkolna zapraszają uczniów klas I – VIII do udziału w konkursie literacko – plastycznym pt. „Wiosna – poezją malowana...”

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konkursie mają do wyboru:

a) wybranie  dowolnego wiersza o tematyce wiosennej i wykonanie do niego ilustracji na kartce bloku technicznego A4 z wykorzystaniem różnych materiałów;

b) napisanie rymowanki lub wiersza.

Prace należy składać w bibliotece szkolnej lub przesłać drogą elektroniczną do opiekuna SU p. Aleksandry Skórnickiej na czacie w aplikacji Microsoft Teams do dnia 17.03.2021r. Przyznane zostaną nagrody oraz punkty z zachowania. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Organizatorzy

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

SP Arka Kluczewsko najlepszą drużyną sezonu zasadniczego i z awansem do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski!!! [21 luty 2021]

W dniu dzisiejszym (21.02.) zakończył się sezon zasadniczy Świętokrzyskiej Ligi Młodziczek. Każda z drużyn rozegrała po 12 spotkań. Najwięcej punktów zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej Arki Kluczewsko i to ona w nagrodę zorganizuje turniej finałowy (Final Three), który zadecyduje o końcowym zwycięstwie w Lidze. Dodatkową nagrodą dla kluczewianek jest awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w kwietniu!

W dzisiejszym turnieju, który był rozgrywany w Kluczewsku, w pierwszym meczu pokonaliśmy Galę Skarżysko Kamienna 2:1 (25:11; 21:25;15:11). W pierwszym secie zwyciężyliśmy pewnie, drugi gramy słabo i przegrywamy do -21. Tie-break idzie już po naszej myśli, prowadzimy od początku do końca co skutkuje końcowym zwycięstwem i zapewnieniem sobie pierwszego miejsca w tabeli. Trzeba nadmienić, że Gala jest dla nas bardzo „niewygodnym” przeciwnikiem. Wygraliśmy z nimi po raz  pierwszy w historii naszym potyczek w kategorii młodziczek.

W drugim meczu turnieju FUN Sport Kielce pewnie rozprawił się z Galą wygrywając 2:0 (25:17; 25:10).

Trzeci mecz to spotkanie SP Arki z zaprzyjaźnionym z nami FUN Sportem. Niestety kielczanki zdominowały nas dzisiaj zupełnie i zasłużenie zwyciężyły 2:0 (25:19: 25:17). Grały świetnie w zagrywce i obronie co przełożyło się na wynik. I tak jak my z Galą wygraliśmy po raz pierwszy tak samo FUN Sport w tym sezonie zwyciężył z nami po raz pierwszy.

Trzeba przyznać, że obydwa dzisiejsze mecze graliśmy troszeczkę „ospale” na Galę Skarżysko jeszcze to wystarczyło, ale na wyśmienicie dysponowany FUN Sport Kielce już nie. Porażkę z Kielcami przyjmujemy z pokorą. Trenujemy dalej, aby jak najlepiej przygotować się turnieju finałowego.

Na uwagę zasługuje jeszcze dzisiaj, absolutny debiut w młodziczkach Natalii Mikołajczyk, która na co dzień rywalizuje w kategorii „trójeczek”, a dzisiaj stawiała pierwsze kroki w „szóstkowej” siatkówce. Z naszych „trójek” zagrała jeszcze Kinga Czaińska, ale ona już debiutowała wcześniej. Kinga i Natalia to wyróżniające się zawodniczki w drużynach minisiatkówki i dlatego otrzymały okazję potrenować i pograć z bardziej doświadczonymi koleżankami.

W sezonie zasadniczym Szkołę Podstawową Arkę Kluczewsko reprezentowały: Amelia Mazur (kpt.), Klaudia Synowiec, Nina Parzuchowska, Emilia Barczyńska, Wiktoria Łęcka, Ania Grabiec, Zuzia Wyrobek, Kamila Stanisz, Kinga Czaińska, Natalia Mikołajczyk. Trener – Tomasz Dębowski

Dziękujemy serdecznie pani Monice Bakalarz za sprawowanie opieki medycznej na wszystkich spotkaniach rozgrywanych w Kluczewsku oraz panu Danielowi Łęckiemu za obsługę sprzętu grającego i fotorelację z turniejów. Zarówno pani Monika jak i pan Daniel są prawdziwymi przyjaciółmi naszej drużyny. Zawsze można liczyć na bezinteresowną pomoc z ich strony.

Czekamy teraz na turniej finałowy, o którego terminie poinformujemy wkrótce.

Zdjęcia TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Dzień Bezpiecznego Internetu [18 luty 2021]

Dzień Bezpiecznego Internetu zaczął się w naszej szkole 9 lutego 2021, ale jego obchody trwały przez cały tydzień. W tym czasie wszyscy uczniowie wzięli aktywny udział w różnorodnych zajęciach edukacyjnych poświęconych tematyce bezpieczeństwa internetowego. Młodsi oglądali filmy edukacyjne, malowali plakaty, tworzyli mapy mentalne i grali w gry edukacyjne ucząc się zasad bezpiecznego i zgodnego z prawem korzystania z Internetu. Stali się także ambasadorami DBI i idei internetowego bezpieczeństwa dzieląc się swoją wiedzą z najbliższymi. Uwieńczeniem tych rozmów z rodzicami i rodzeństwem było wspólne przygotowanie baloników z napisem DBI 2021.
Starsza młodzież opracowywała zasady Netykiety, przygotowywała prezentacje i tworzyła programy komputerowe - gry edukacyjne związane tematycznie z bezpieczeństwem w Internecie. 
W tym roku do naszej akcji przyłączyli się też rodzice, którzy wzięli udział w konferencji online "Dzień Bezpiecznego Internetu 2021" zorganizowanej przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy wsparli nasze działania. Mamy nadzieję, że zajęcia, w których wzięli udział dzieci i dorośli wpłynie na poprawę bezpieczeństwa internetowego naszych rodzin.
Szkolny Koordynator DBI
Małgorzata Lipniak
Zdjęcia TUTAJ:
Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Eliminacje do Mistrzostw Polski rozpoczęte! [18 luty 2021]

W dniu dzisiejszym (18.02.) rozpoczęliśmy Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+Sport'2021. W tym roku Szkołę Podstawowa Arkę Kluczewsko reprezentują dwa zespoły w kategorii "trójki". W dzisiejszym turnieju wystąpiło 17 drużyn podzielonych na trzy grupy. Nasz I zespół pewnie wygrał swoją grupę eliminacyjną co zagwarantowało mu udział w rundzie finałowej, gdzie zagrali zwycięzcy wszystkich grup. Tutaj nasze siatkarki musiały uznać wyższość drużyn FUN Sport Kielce i SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Św. i ostatecznie zajęły trzecie miejsce. II zespół po trzech wygranych i dwóch porażkach zajął w swojej grupie III miejsce i ostatecznie został sklasyfikowany na miejscach 7-9.

Nasze dziewczyny powoli odzyskują formę po dłuższej przerwie w treningach. W dniu dzisiejszym niestety w I zespole nie mogła zagrać Daria Barabasz. Darii życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i treningów. Swój absolutny debiucik zaliczyła natomiast Ola Jadnuła.

SP Arka Kluczewsko zagrała w składzie: I zespół: Kinga Czaińska, Amelia Jończyk, Natalia Mikołajczyk, II zespół: Emilia Dobrowolska, Amelia Pura, Basia Szymczyk i Ola Janduła. Trener - Tomasz Dębowski

Kolejne turnieje eliminacyjne odbędą się w Skarżysku Kamiennej (marzec) i Kielcach (kwiecień). Wielki finał natomiast w Ostrowcu Świętokrzyskim (maj).

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

W KARNAWALE WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE [16 luty 2021]

W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara- strojów pięknych co niemiara! Niech się bawią duzi, mali zgromadzeni na tej sali.

Każde dziecko duże czy małe lubi bale w karnawale. Jest to jedyny dzień w roku w którym można być kim się tylko chce. W imprezie karnawałowej w naszym przedszkolu brały udział wróżki, księżniczki, biedronki, pszczółki, spidermany policjanci, koty i wiele, wiele innych stworzeń za które przebrały się nasze dzieci.

W trakcie karnawałowych zabaw wszyscy wyśmienicie się bawiliśmy uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

W przedszkolu bale były i są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarczają im wielu przeżyć i radości. Tak tez było i u nas.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok – czekamy z utęsknieniem!

Wychowawcy przedszkola: Alina Czarny Marszałek, Agnieszka Piskorek,

 Jolanta Noga, Barbara Hyska

Zdjęcia TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Bal karnawałowy w naszej szkole... [16 luty 2021]

„W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali

zgromadzeni na tej sali.”

W tym roku uczniowie klas I – III uczestniczyli w balu karnawałowym w sposób nietypowy, zgodny z obostrzeniami związanymi z pandemią. Każda klasa osobno uczestniczyła w zabawie. Dzieci przebrały się za bohaterów znanych bajek oraz założyły własnoręcznie przygotowane maski. Nasi mali przebierańcy świetnie się bawili przy skocznej muzyce uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Dzieci były szczęśliwe i radosne. Tak miłe chwile na długo pozostaną w ich pamięci. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Wychowawczynie klas I-III

Zdjęcia TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Konkursy Plastyczne - Weź Udział!!! [16 luty 2021]

Zachęcamy do udziału w konkursach plastycznych, których regulaminy i karty zgłoszeń zamieszczone są na stronie naszej szkoły. Udział w konkursach to szansa na zdobycie dodatkowej oceny  nie tylko z plastyki, ale także szansa na zdobycie punktów dodatnich z zachowania.

Nauczyciele i wychowawcy

112 - Regulamin Konkursu: TUTAJ:

112 - Konkurs, Karta Zgłoszeniowa: TUTAJ:

Bezpiecznie na wsi... - Regulamin Konkursu: TUTAJ:

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Statystyki:
Wszystkich news'ów: 1,029 | Wszystkich kategorii: 1 |
Najnowszy news: Patriotyczny rajd ro... | Najczęściej czytane: Przekaż 1% podatku [51801]